כל המוסיקה שלך במקום אחד

.SoundsGood

SoundsGood הוא נגן שמע שיכול להשמיע את כל המוסיקה שלך דרך האינטרנט. עכשיו תוכל לגשת למוסיקה שלך מכל מקום ולשתף את האוסף עם בני משפחה וחברים. עם SoundsGood לכל משתמש יכול להיות אוסף ורשימות השמעה משלו.

חבר את הNAS שלך לHDMI , DAC , S/PDIF או USB כדי להשמיע ישירות את כל אוסף המוסיקה שלך.

שרת iTunes

עדיין שומר את אוספי המוסיקה והסרטים שלך במחשבים שונים? נגמר לך שטח הדיסק? שרת iTunes הוא בדיוק מה שאתה צריך. עכשיו אתה יכול לאחסן את כל המוסיקה והסרטים שלך ב- ASUSTOR NAS שלך ולהעביר אותם לכל מחשב Mac או Windows ברשת.

*תומכים גם ב- AirPlay, בחיבור iOS מרחוק ופלייליסטים.

חבר את המגבר שלך

שרת iTunes עובד גם עם המגבר (Amplifier) במערכת הסאונד הביתית שלך. השתמש ביציאת ה- HDMI של ה- NAS שלך כדי לחבר אותו למגבר שלך ובזאת תהיה לך מערכת סטריאו דיגיטלית מוכנה עם כל השירים האהובים עליך. בנוסף, אתה יכול להשתמש באפליקציית iOS Remote כדי להפוך כל מכשיר iOS לשלט רחוק למוזיקה שלך

שפר את איכות הסאונד

ASUSTOR ממשיכה להוביל את הענף, והיא המותג היחיד בעולם שתומך בפלט שמע ברזולוציה גבוהה של 11.2 מגה-הרץ. אפליקציית נגן ה- Hi-Res בשילוב עם קידוד ה- DSD של הביצועים הגבוהים של ASUSTOR NAS מספקים חווית האזנה עוצרת נשימה המאפשרת לשמוע את הפרטים העדינים ואת הטווח הדינמי המלא של המוסיקה האהובה עליכם כאילו נהנתם מהופעה חיה. נגן Hi-Res מאפשר לך גם ליצור תיקיית שיתוף מוסיקה כדי לשתף את אוסף המוסיקה שלך עם בני משפחה וחברים.

לייעוץ שרתי גיבוי ואחסון לארגונים

משווקים מורשים

תפריט
דילוג לתוכן