אבטחת מידע

הצפנת AES 256 סיביות - הצפנה ברמה צבאית

הנתונים החשובים ביותר שלך ראויים לאבטחה הטובה ביותר. אסוסטור מציעה הצפנת AES 256bit ברמה צבאית, שמספקת את סוג האבטחה והפרטיות הדרושים לך לנתונים הסודיים ביותר שלך. כל הנתונים המאוחסנים בתיקיות מוצפנות יוצפנו אוטומטית ומאובטחים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אם אי פעם תאבד את ה- NAS או הדיסקים הקשיחים שלך, אתה עדיין לא צריך לדאוג שהנתונים הרגישים שלך ייפלו לידיים הלא נכונות.

יעילות מבוססת תיקיות

בניגוד למכשירי NAS אחרים, אסוסטור מעניקה לך את הגמישות לבחור את התיקיות הבודדות שברצונך להצפין. מכשירי NAS אחרים מצפינים נפחי אחסון שלמים, מה שמאט באופן משמעותי את המערכת. חלקים מוצפנים של נפחי אחסון יהיו כפופים לירידה בביצועים. עם זאת, עם ה- NAS של אסוסטור אתם יכולים להצפין רק את הנתונים הסודיים ביותר שלכם תוך השארת נתונים אחרים ללא הצפנה, וליצור איזון מושלם בין ביצועים ואבטחה.

שיפור מנגנון הצפנת תיקיות משותפות​

הגרסא החדשה של ADM מציגה מנגנון הצפנה חדש, שמגדיל ביעילות את מהירויות הצפנת הנתונים, ומשחרר כראוי שטח אחסון שנכבש בעבר על ידי קבצים שכבר נמחקו. בכל הקשור לתיקיות מוצפנות שנוצרו בשיטת ההצפנה הקודמת, בדף ההגדרות ניתנת פונקציית המרה להמרה קלה ללא שלבים מורכבים.

הגנת אנטי וירוס

הגנו על נתונים ב- NAS על ידי הריגת תוכנות זדוניות במקור
עצרו תוכנות זדוניות מלהדביק חשבונות משתמש אחרים או מכשירים אחרים שלכם. אפליקציית האנטי-וירוס של ASUSTOR מגנה ביעילות על הנתונים הקריטיים של ה- NAS שלך ומונעת התפשטות של תוכנות זדוניות.

VPN

אפשר לבחור להשתמש ב- VPN כלקוח ולהבטיח את אבטחת החיבורים שלכם או להשתמש ב- NAS כשרת VPN המאפשר לאחרים להתחבר אליו. בדרך זו, משתמשים מרוחקים, סניפים, שותפים עסקיים ואפילו עובדים בנסיעות עסקים יכולים ליצור קשרים מאובטחים במהירות. שירות ה- VPN של ASUSTOR מביא לעסקים פיתרון יעיל באמת.

  • תומך בפרוטוקולי PPTP, OpenVPN ו- L2TP / IPsec
  • יכולת להציג באופן מיידי חיבורים ולנתק חיבורים חשודים בעת פעולה כשרת VPN
  • תומך ביכולת להתנתק ולהתחבר אוטומטית עם הפעלת המערכת בעת פעולה כלקוח VPN

חיבורים מאובטחים

ה- NAS של אסוסטור תומך בחיבורי VPN המעניקים לך גישה בטוחה ואפשרויות פריסה גמישות. ה- NAS שלך יכול לפעול כלקוח VPN שיכול להתחבר לשרתי VPN באמצעות פרוטוקולי PPTP או OpenVPN, ומאפשר לך לקבל גישה לרשתות פרטיות וירטואליות שונות. ה- NAS של אסוסטור תומך גם ביצירת מספר פרופילים עם חיבור VPN המאפשרים לך לעבור בקלות בין חיבורי רשת VPN שונים.

לייעוץ שרתי גיבוי ואחסון לארגונים

משווקים מורשים

Menu
Skip to content