גיבוי ואחסון מאובטח

שמור על הנתונים שלך

תמיד צריך את הגיבוי הנוסף הזה בשביל השקט הנפשי שלנו. אסוסוטור מציעה מספר פיצ’רים ופתרונות תוכנה לשיפור יכולות הגיבוי. התוכנות והפיצ’רים כולם, קיימים (או ניתנים להורדה בחינם למשתמשי אסוסטור) בכל דגמי הNAS.

מהפיתוחים הפופולריים שלנו

Windows Backup – Set and Forget

התכנה “תכנית הגיבוי” של אסוסטור לווינדוז מספק לך גיבוי ללא דאגות: מה שעליך לעשות הוא לתזמן עבודת גיבוי קבועה של המחשב שלך לNAS שלך ולתת לתכנית הגיבוי לדאוג לשאר. התכנה תפעל ברקע בכדי להבטיח שהמחשב האישי שלך מגובה תמיד.

מותאם עבור ה- Mac שלך

אתה יכול להשתמש בגיבוי המובנה של הMAC שלך (Time Machine) כדי לגבות אותו בקלות לNAS שלך. כל מכשירי הNAS של אסוסטור עברו אופטימיזציה לשימוש ב- Time Machine.

תמיכה מרובת משתמשים

כעת, משתמשי מק שונים יכולים לגבות בבטחה את המחשבים שלהם לאותו מכשיר NAS. בניגוד למכשירי NAS אחרים,  אסוסטור לא משתמשת בחשבון קבוצתי אחד: כל משתמש MAC יכול להשתמש בחשבון עצמאי ובמיקום גיבוי משלו, בכך מובטחת הפרטיות של כולם.

סנכרון בזמן אמת

כל הנתונים שנוספו בין הגיבויים המתוזמנים אינם מוגנים. תכנית הגיבוי מאפשרת לך להגדיר סנכרון קבצים בזמן אמת עבור תיקיות הקבצים החשובות שלך (אלה שמשתנות כל הזמן). כל שינוי שתבצע בקבצים ובתיקיה המעודכנים שלך – יעודכנו בזמן אמת. כעת אתה יכול להיות בטוח בידיעה שהקבצים החשובים שלך מעודכנים ומוגנים תמיד.

שחזור בלחיצה אחת

במקרה המצער שבו אתה מאבד את הנתונים שלך, כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כפתור “שחזר” והנתונים שלך ישוחזרו למיקומם הקודם.

ריבוי תוכניות

תוכנת הגיבוי של אסוסטור תומכת בעד 16 תוכניות גיבוי שונות, מעניקה לך גמישות לצרכי גיבוי הנתונים שלך.

RAID - הגנת הדאטה האולטימטיבית

אסוסטור עושה שימוש בטכנולוגיית אחסון RAID כדי לספק הגנה נוספת על הדאטה שלך. RAID סובב בעיקר סביב הקונספט של שילוב הדיסקים שלך לצרכי הגנה על הדאטה שבהם. אסוסטור מציעה מספר תצורות שונות של RAID שניתן לבחור בינהם בעת יצירת נפח אחסון. כל רמת RAID מציעה מידה שונה של הגנה על דאטה, ביצועי מערכת ואחסון. רמות הRAID הנתמכות של אסוסטור:             

רמת RAID

SINGLE

JBOD

RAID 0

RAID 6

RAID 5

RAID 6

RAID 10

כמות דיסקים מינימאלית

1

2

2

2

3

4

4

סובלנות לדיסקים פגומים

x

x

x

1

1

2

1

פעילות מערכת מוגברת

x

x

v

x

v

v

v

ניצול מקסימלי של מרחב אחסון

v

v

v

x

x

x

x

לייעוץ שרתי גיבוי ואחסון לארגונים

היכן ניתן לרכוש

Menu
Skip to content