יוצרי תוכן, במיוחד בשבילכם:

אחסון ASUSTOR עם Adobe Creative Cloud

קיבולת גבוהה, מהירות, גמישות, הצעת פתרונות 2.5-Gigabit ו- 10-Gigabit, הרחבה קלה לגדלי אחסון גדולים עוד יותר וצילומי תמונות (כדי להבטיח שהנתונים יהיו בטוחים מאובדן או נזק) – כל התכונות הללו ועוד הופכות את העבודה לקלה ויעילה יותר בהפעלת תוכנות ADOBE עם ה- NAS של ASUSTOR.

כיצד מכשירי ASUSTOR NAS עוזרים ליוצרי תוכן?

title_summ-01

קיבולת גבוהה וניתנת להרחבה

title_summ-04

מאובטח

title_summ-02

היסטוריית גרסאות סנאפ-שוט עבור קבצי Adobe Creative Cloud

title_summ-05

מגוון פתרונות גיבוי

title_summ-03

שיתוף פעולה Live בפרויקטים

title_summ-06

מקליט סטרים ושידורים חיים

קיבולת ומהירות גבוהות הופכים את העבודה שלך ליעילה יותר

ה- NAS של אסוסטור הוא אחד ממכשירי האחסון  המקצועיים והטובים ביותר עבור מעצבים ופרויקטורים המשתמשים במערכת האקולוגית עטורת הפרסים של ADOBE.
יוצרי שמע ווידאו ימצאו כי מכשירי ה- NAS הם פתרון קל להרחבת שטח האחסון לתוכנות עיצוב המשתמשות באפליקציות כמו Adobe Premiere ו- Adobe Lightroom. מכשירי ה- NAS של אסוסטור גדלים עם הצרכים שלך:

עם ה- NAS של אסוסטור אפשר להרחיב את אחסון הכונן הקשיח במגוון דרכים (שאף אחת מהן אינה דורשת זמן השבתה). כל שעליך לעשות הוא להחליף את הכוננים שהותקנו לגדולים יותר, להוסיף עוד נפח או לרכוש יחידת הרחבה AS6004U לאחר שהושגה קיבולת האחסון המרבית.

Adobe Lightroom

הגנה מפני אובדן נתונים: גיבוי וסנכרון קבצי Adobe Creative Cloud שלך

לפרויקטים היצירתיים שלך אתה זקוק לסביבת הגישה הבטוחה ביותר. ה-NAS של אסוסטור מספקים את פתרונות הגיבוי והשחזור הקלים ביותר עבור קבצי Adobe Creative Cloud.
יוצרי תוכן צריכים ליצור תיקיה עבור קבצי Adobe Creative Cloud ב- NAS שלהם, אותה ניתן לסנכרן אל מחשב באמצעות ASUSTOR EZ Sync. יחד עם Btrfs, Snapshot Center כמו גם Adobe Creative Cloud שומרים אוטומטית על הקבצים שלך במקרה של שינויים לא מכוונים או אובדן נתונים. עד 256 תמונות נוצרות ב- ASUSTOR NAS שיעזרו לך או לצוות העיצוב שלך לשחזר באופן מיידי נתונים אם קבצים הושחתו, נמחקו שלא בכוונה או הותקפו על ידי תוכנת כופר.

יצירתיות. מכל מקום ובכל זמן.

הענן ההיברידי דואג לגיבוי מרחוק בכל אזור בעולם, בכל זמן.

שיתוף פעולה הוא אתגר מרכזי עבור צוותי עיצוב מקצועיים המופרדים על ידי מרחק. מעצבים מקצועיים לא רק צריכים להתמודד עם משוב תכוף של לקוחות, אלא גם צריכים למצוא זמן לתקשר עם עמיתיהם וחבריהם לקבוצה (גם אם הם יושבים בקצה השני של הגלובוס). מכשירי ה- NAS של ASUSTOR מספקים פתרונות מקומיים (וגם לא מקומיים) לגיבוי ושיתוף קבצים. השתמש בתיקיות משותפות של ASUSTOR NAS, כונני רשת, DataSync Center ו- EZ Sync כדי להעביר, לשמור ולשתף קבצים חשובים בין עמיתים לעבודה מקומית ומרוחקת.

עבודה (כמעט) מכל מכשיר

עבוד ביעילות מסמארטפון, טאבלט, מחשב נייד ושולחן עבודה. ה- NAS של אסוסטור תומך כמעט בכל מכשיר עם דפדפן אינטרנט כדי לשתף ולהוריד נתונים מכל מקום ובכל זמן עם חיבור לאינטרנט.

נהל קבצים בקלות דרך דפדפן האינטרנט

תואם לכל מכשירי ה- Apple שלך

ה-NAS של אסוסטור תואם לדיסקים הקשיחים בקיבולת הגבוהה ביותר בשוק, ומאפשר לך ליצור שטח אחסון ענן אישי עצום ובקלות. לא משנה אם אתה בבית או במשרד, אתה יכול להשתמש ב- Safari, בפרוטוקול הקבצים AFP או באפליקציית AiData iPhone / iPad הייעודית כדי להתחבר ל- NAS שלך. בנוסף, תמיכה מובנית ב- Time Machine מאפשרת לך לגבות בצורה חלקה נתונים מה- Mac ל- NAS שלך. בנוסף, ה- NAS של אסוסטור מספק פתרונות גיבוי מקיפים עם אפשרויות גמישות כולל תזמון, תמיכה דו-כיוונית בהעברה, גיבויים בנגיעה אחת של התקני אחסון USB חיצוניים. ניתן להשתמש במצב Mission הבלעדי כדי להבטיח השלמת עבודות גיבוי.

הNAS של אסוסטור תומך בגישה לקבצים חוצה פלטפורמות. לא משנה אם אתה משתמש במערכות הפעלה דומות ל- Windows, Mac או Unix, עדיין תוכל לגשת בקלות ל- NAS שלך. במחשבי אפל, תמיכה בפרוטוקול הקבצים AFP. כל שעליך לעשות הוא להפעיל את שירות ה- AFP מ- ADM כדי לאפשר העברת קבצים בין ה- NAS ל- Mac שלך. תוכל גם למפות את ה- NAS שלך ככונן רשת לנוחות נוספת.

ה- NAS של אסוסטור תומך בסביבות שימוש עם מספר התקני Mac ומאפשר גיבוי נפרד ל- NAS. כל גיבוי MAC נשמר בנפרד מהגיבויים האחרים כדי להבטיח פרטיות לכל משתמש.

זה פשוט כמו 1 - 2 - 3 - !

מגוון פתרונות גיבוי מקיפים

כלל הזהב בגיבוי: 1 – 2 – 3 
שלושה עותקים – עותק ראשי אחד ושני גיבויים
שני סוגי מדיה שונים
מיקום אחד מחוץ לאתר

שמור על הנתונים שלך מוגנים מפני מחיקה, שינויים והתקפות לא מכוונות.

קרא עוד

MyArchive - טכנולוגיית הגיבוי הקר הבלעדית

הרחבת קיבולת ללא הגבלה

טכנולוגיית האחסון הקר MyArchive הופכת את הכוננים הקשיחים של ה- NAS לכונני ארכיון נשלפים. הכנס ישירות כונן קשיח MyArchive למפרץ ב- NAS שלך כדי לגשת, לגבות ולשתף טרה-בייטים של תוכן בקלות.

App Central

שחרר את הפוטנציאל הבלתי מוגבל של  הNAS שלך. היישומים שמותקנים מראש עם כל מכשיר ASUSTOR NAS הם רק ההתחלה! בין אם בעסקים, בבניית אתרים או בבידור ביתי דיגיטלי, האפליקציה App Central מותאמת גם לך. עם למעלה מ -200 אפליקציות ייחודיות, אסוסטור מספקת לך מגוון כמעט בלתי מוגבל של יישומים מותאמים לאורח החיים הדיגיטלי שלך.

ASUSTOR Live

מרכז סטרימינג משלך. שדר מטלפון נייד, טאבלט או מחשב לפלטפורמות Twitch, YouTube, Facebook, Instagram, Restream או RTMP. בניגוד לRestream.io ודומות לה, Live אינה דורשת עמלות להפעלה כדי לשדר למספר פלטפורמות וערוצים מה שחוסך לך כסף ומשאבים. ניתן לשמור את כל ההקלטות בבטחה ב- NAS שלך לשימוש עתידי.

הגנה מבפנים ומבחוץ

באמצעות ה- NAS של אסוסטור תהיה מוגן טוב יותר. בהפעלת ADM מבוסס לינוקס, תוך שימוש בחומת אש מובנית, ClamAV Antivirus, MyArchive וכלי הגיבוי השונים של אסוסטור עוזרים בהגנה על הנתונים שלך מפני אובדן, נזק והתקפות.

הגנה מפני התקפות רשת

 • Firewall
 • ADM Defender

העברת נתונים מאובטחת

 • חיבור VPN
 • חיבור SSL מאובטח
 • התנתקות אוטומטית

נתונים פנימיים

 • גיבוי לא מקוון של MyArchive
 • הצפנת תיקיות AES-256
 • תוכנת אנטי-וירוס – ClamAV

בקרת גישה

 • בידוד של קבצים / תיקיות / אפליקציות
 • אימות דו-שלבי
 • Wake-on-LAN (WOL)
 • Wake-on-WAN (WAN)

לייעוץ שרתי גיבוי ואחסון לארגונים

משווקים מורשים

דילוג לתוכן